Lara Croft GO Indir

Lara Croft GO Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Lara Croft GO, 4 Aralık 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Lara Croft GO, uzun zamandır unutulmuş bir dünyada sıra tabanlı bir bulmaca macerasıdır. Zehir Kraliçesi efsanesini ortaya çıkarırken eski bir medeniyetin kalıntılarını keşfedin, bakımlı sırları ortaya çıkarın ve ölümcül zorluklarla yüzleşin. Ödüllü Hitman GO’dan sonra Square Enix Montréal, efsanevi kahramanın maceralarının türünün tek örneği olan bu versiyonuyla konsollara bir başka popüler franchise getiriyor. Lara Croft GO Steam sürümünde sınırsız ipucu ve ücretsiz tüm kıyafetler bulunur.

 • Yemyeşil görüntüleri ve büyüleyici bir film müziğini deneyimleyin
 • Tehditkar düşmanlarla savaşın, tehlikeli engellerin üstesinden gelin ve ölümcül tuzaklardan kurtulun
 • Eski kalıntıları toplayın ve Lara için yeni kıyafetlerin kilidini açın

Lara Croft GO’yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Lara Croft GO indirme işlemi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Lara.Croft.Go.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Lara Croft GO klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Lara Croft GO ücretsiz indirme

Lara Croft GO Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel (R) Core (TM) 2 Quad-CPU Q6600, 2,40 GHz (4 CPU), ~ 2,4 GHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 310
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.