Langrisser I & II Indir

Langrisser I & II Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Langrisser I & II, 10 Mart 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Langrisser I: Ülkeyi fethetmek için evi Dalsis İmparatorluğu tarafından işgal edilen genç bir prens olan Ledin’in hikayesini takip edin. Anavatanını ve kutsal kılıç Langrisser’ı geri kazanmak için rakibi Lance ve İmparator ile yüzleşmelidir. Ancak her iki taraf da karanlığın dikkatli gözleri tarafından yakından izlenir. Langrisser, Baldea ve tüm El Sallia kıtasının kaderi seçimlerinize göre belirlenecek. Langrisser II: Elwin, Kutsal Kılıç Langrisser ve lanetli kılıç Alhazard için bir savaşta kendini Işığın Torunları, Karanlığın Ordusu ve Rayguard İmparatorluğu arasında bulan bir gezgin. Hangi siteye katılacaksınız? Hangisini efsanevi kılıçlara ve dolayısıyla El Sallia’yı bizzat yönetme hakkına layık görüyorsunuz? Langrisser I ve II, bu strateji rol yapma oyunlarını gerçekten EFSANEVİ yapan klasik oyun için güzel yüksek çözünürlüklü grafikler, yeniden tasarlanmış müzik ve yaşam kalitesi iyileştirmeleriyle klasik iyi ve kötü hikayeleriyle geri döndü.
Ana Özellikler:
A Perfected Blade – Yeni grafikler, müzik, yerelleştirme ve yeni hikaye seçenekleriyle yeni bir karakterle iki klasik oyunu deneyimleyin.
Efsanevi Lejyonlar – İki oyundaki genişletilmiş karakter seçenekleri, 33 oynanabilir karaktere komuta etmenize ve bunları 50 benzersiz sınıfla özelleştirmenize olanak tanır.
Yolunuzu şekillendirin – en büyük silahınız seçimdir. Seçimleriniz, her iki başlıkta da 22 hikaye sonundan birine ve 560 karakter sonucuna götürür.

Langrisser I & II’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Langrisser I & II indirmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Langrisser.I.And.II.zip’te Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için alacağınız 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Yapabilmek Buraya).
 4. Langrisser I & II klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Langrisser I & II ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Langrisser I & II Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win7 x64 veya daha yenisi
 • İşlemci: Çift çekirdekli AMD veya 2,80 GHz veya daha yüksek Intel işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTS 450, AMD Radeon R7 250 veya daha yenisi VEYA 8-16 GB sistem belleğine sahip tümleşik grafikler
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Test edilmiş entegre grafikler: Intel® HD Graphics 4600, Radeon HD 8670D (her ikisi de 16 GB RAM gerektirir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.