Land Of The Vikings Indir


Land Of The Vikings Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Land Of The Vikings 8 Kasım 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Çevredeki denizlerde ve fiyortlarda ağaçları kesin, ekin dikin ve büyütün, yaban hayatı avlayın, maden cevheri ve balık çıkarın. Yiyeceklerden Vikinglere kadar, kışı atlatmak ve yerleşiminizi sezondan sezona genişletmek için kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde yönetin. Köylülerinizin her biri ayrı bir karakterdir. 20'den fazla özellikle, köylüleriniz ağır yapılı, güçlü erkekler ve kadınlar olabilir veya konuşabilen tiyatrocular olabilir. Çalışanlarınıza görev verirken beceri ve yeteneklere dikkat edin. Tüm Vikingler eşit yaratılmadıkları gibi, tüm işlerde eşit derecede iyi de değiller! Yerleşiminiz büyüdükçe daha fazla Viking size katılmak isteyecektir. Onları karşılamayı veya reddetmeyi seçebilirsiniz. Zamanla Vikingleriniz yeni aileler kuracak ve yeni nesiller doğuracak, soylarını genişletecek ve köyünüzü güçlendirecektir. Bu arazi, yerleşiminizi depremlerden gökten ateş oklarına kadar birçok zorlukla karşı karşıya bırakacak. Bir araya gelin ve bu felaketlerden elinizden geldiğince hayatta kalın. Mevsimler, olaylar ve felaketler gibi kendi zorluklarını da beraberinde getirir. Fırtınalara ve kar fırtınalarına veya kış mevsiminin uzun ve ölümcül soğuğuna hazır olun. Vikinglerinizi sıcak ve tok tutmak için yakacak odun ve yiyecek malzemeleri hazırlayın! Komşularınız mükemmel bir mal ve altın kaynağıdır. Bir ticaret rıhtımı inşa ettiğinizde, çeşitli kargo türlerine sahip gemiler tarafından ziyaret edileceksiniz. Gemi mürettebatına yetecek kadar köylünüz ve mürettebatı beslemeye yetecek kadar biranız olduğu sürece, kendi ticari görevlerinizi de gönderebilirsiniz! Ancak her iyi kont, zafere giden en iyi yolun şiddet olduğunu bilir. Altınlarını ve gümüşlerini yağmalamak ve şan puanları kazanmak için yabancı köylere baskın yapın. Zaferi garantilemek için Vikinglerinizi eğitin ve güçlendirin.

Land Of The Vikings nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Land Of The Vikings'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Land Of The Vikings'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Land Of The Vikings klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Land of the Vikings ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Land Of The Vikings'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: GTX 960 serisi veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin