Labyrinth: The War on Terror Indir (v0.7.8.128)

Labyrinth: The War on Terror Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilen PC oyunu. Labirent: Teröre Karşı Savaş 12 Mart 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ödüllü tasarımcı ve eski CIA istihbarat analisti Volko Ruhnke’nin imzasını taşıyan Labirent: Teröre Karşı Savaş, yakın tarihi ve yakın geleceği kapsayan çok yönlü bir simülasyonla oyun oynama vurgusunu birleştiriyor. Oyun, oyuncuyu teröre karşı küresel savaşa götürüyor. 2 oyunculu kampanyalarda, bir oyuncu İslam dünyasına köktenci yönetimi yaymaya çalışan cihatçıların rolünü üstlenirken, diğer oyuncu terörist hücreleri etkisiz hale getiren ve Müslüman demokratik reformları teşvik eden ABD’dir. Tek oyunculu deneyimde oyuncu, Amerika Birleşik Devletleri’ni El Kaide ve müttefiklerini yenmek için mücadele etmeye yönlendiriyor. Çok çeşitli kart odaklı etkinlik kombinasyonları, Labyrinth’in asimetrik tasarımını besler, her turda ortaya çıkan derin bir karmaşıklık yaratırken, her karara katılımı artıran bir oyun kolaylığını korur.

Labyrinth: The War on Terror’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Labyrinth: The War on Terror indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Labyrinth: The War on Terror” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Labyrinth: The War on Terror klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Labirent: Teröre Karşı Savaş Ücretsiz indir

Labyrinth’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile The War on Terror Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 +
 • İşlemci: Intel Pentium veya AMD eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: nVIDIA GeForce GTX 260 256 MB veya ATI Radeon HD 5670 256 MB veya Intel HD Graphics 4600
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Herhangi
 • Ek Yorumlar: Bir ağ bağlantısı gerekli olmasa da, tavsiye edilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin