La-Mulana Indir (v1.6.6.1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş La-Mulana Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. La-Mulana, 15 Nisan 2013’te serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

LA-MULANA, klasik macera heyecanını retro esintili bir oyunun zorlu zorluğuyla birleştiren bir Arkeolojik Harabe Keşif Aksiyon Oyunudur. “LA-MULANA”nın geniş harabelerinde uyuyan ve tüm uygarlığın başlangıcı olduğu söylenen “yaşamın gizli hazinesi” için antik kalıntıları araştırın. Ne yazık ki, paha biçilmez eserler çok nadiren kendilerini kolayca bırakırlar. Bekleyen tuzakların bolluğunun yanı sıra, harabeleri koruyan sinsi canavarlar da var. Çeşitli gizemleri çözerken, canavarları savuştururken ve tuzakları etkisiz hale getirirken harabelerin en derinlerine inin. İlerlemek kolay bir iş olmayacak – ne kadar derine inerseniz, bulmacalar o kadar zorlaşır. LA-MULANA’nın muhafızları işlerini hafife almazlar.

La-Mulana nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. La-Mulana indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “La-Mulana’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
  4. La Mulana klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

La Mulana Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile La-Mulana ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi:OS X 10.7 (Aslan)
  • İşlemci:Intel® Core 2 Duo 2.0GHz
  • Hatırlatma: 2 GB bellek
  • Hard disk: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin