La-Mulana Indir (v1.6.6.1)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş La-Mulana Free Download PC oyunu. La-Mulana, 15 Nisan 2013’te serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

LA-MULANA, maceranın klasik cazibesini retrodan ilham alan oyunların zorlu zorluğuyla birleştiren bir “Arkeolojik Harabe Keşif Aksiyon Oyunu”dur. “LA-MULANA”nın geniş harabelerinde yatan ve tüm uygarlığın başlangıcı olarak kabul edilen “yaşamın gizli hazinesini” antik kalıntılarda arayın. Ne yazık ki, paha biçilmez eserler nadiren kolayca pes eder. Bekleyen birçok tuzağın yanı sıra, harabeleri korumak için etrafta canavarlar da var. Çeşitli gizemleri çözerken, canavarları savuştururken ve tuzakları etkisiz hale getirirken harabelerin derinliklerine dalın. İlerlemek kolay bir iş olmayacak – ne kadar derine inerseniz, gizemler o kadar zorlaşır. LA-MULANA muhafızları işlerini hafife almazlar.

La-Mulana nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. La-Mulana indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “La-Mulana’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. La-Mulana klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

La-Mulana Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz La Mulana indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi:OS X 10.7 (Aslan)
  • İşlemci:Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz
  • Hatırlatma: 2 GB RAM
  • Hard disk: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin