Kowloon High-School Chronicle Indir


Kowloon High-School Chronicle Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kowloon High-School Chronicle 9 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Kowloon High-School Chronicle, ilk olarak 2004 yılında Japonya'da piyasaya sürülen hibrit bir RPG, macera ve birinci şahıs simülasyon oyunudur. Treasure Hunters – Dünyanın dört bir yanında gömülü hazine arayan maceracılar. Tokyo, Shinjuku'da genç bir adam, Kamiyoshi Akademisi'nde değişim öğrencisi olarak performans sergiliyor. Sıradan bir üniversite öğrencisi gibi görünse de aslında bir hazine avcısıdır. Görevi, okulun derinliklerinde gizlenmiş gizemli bir harabeyi ortaya çıkarmaktır. Yeni okul arkadaşları eşliğinde eski bir uygarlığın sırlarını aramaya koyulur. Ancak sayısız tuzak, harabelerde gizlenen “Kehito” adlı canavarlar ve “Öğrenci Konseyi”nin pençeleri önünde duruyor! Arkadaşlarınızla ilişkinizi kurun, bulmacaları çözün, tuzaklardan kaçının, düşmanları yenin ve okulun altında gizli kalmış büyük gizemleri ve hazineleri ortaya çıkarın!

Kowloon High-School Chronicle Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kowloon High-School Chronicle indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kowloon High-School Chronicle'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Kowloon High-School Chronicle klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kowloon Lisesi Chronicle Bedava İndir

Kowloon High-School Chronicle'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7/8/8.1/10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6300
 • Grafik: NVIDIA GeForce 7800GT
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin