Kovaak 2.0 Indir

Kovaak 2.0 Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Kovaak 2.0, 3 Nisan 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yüzlerce profesyonel ve yayıncı, KovaaK FPS Aim Trainer’ı seviyor ve şimdi KovaaK 2.0 sizi birinci sınıf bir keskin nişancı yapmak istiyor. Bizi spor salonunuz ve FPS eğitimi için kişisel antrenörünüz olarak düşünün. KovaaK 2.0 ile, hedefinizi eğlenceli, stressiz bir ortamda dikkat dağıtmadan uygulayabilirsiniz, böylece FPS oyunları oynayarak binlerce saat harcamadan geliştirmelerinizi hızla hızlandırabilirsiniz. “Özel sosumuz” silah ve hedef fiziğidir (ve fare duyarlılığı ayarları!) En sevdiğiniz FPS oyunlarından çok hoşlanırsınız. Vaktinizi ister antrenörde ister kum havuzunda geçirin, oynamayı sevdiğiniz oyunlarda gerçekten daha iyi olacağınıza güvenebilirsiniz.

Bu sürüm şunları içerir:

 1. Sandbox – KovaaK’dan tüm FPS Aim Trainer yazılım paketi, şimdi 4.000’den fazla egzersiz senaryosu, yepyeni bir kullanıcı arayüzü ve özel çalma listeleri gibi yeni özellikler ile!
 2. The Trainer – 50’den fazla seviye ve en popüler FPS oyunlarından bazılarından düzinelerce silaha sahip kılavuzlu flick-shot eğitmeni.

Kovaak 2.0’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Kovaak 2.0 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “KOVAAK.2.0.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Kovaak 2.0 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kovaak 2.0 ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantı ile Kovaak 2.0’ın ücretsiz indirilmesine başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows Vista / 7/8/10 64 bit (güncel hizmet paketi)
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 865
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bellek: 768 MB VRAM, 16 GB sistem RAM, bellek: 7200 rpm, 11 GB kullanılabilir HD alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.