Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa Indir


Kotodama: Fujisawa'nın 7 Gizemi Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Kotodama: Fujisawa'nın 7 Sırrı 31 Mayıs 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Fujisawa Akademisi'nin gizemlerini yedi görsel roman bölümünde araştırın – her bölüm yedi gizemden biri hakkındaki gerçeği saklıyor. Kelimelerin gücü olan “Kotodama” ile önemli karakterlerle savaşın. Sorgulama savaşlarında hedefinizi çırılçıplak soyun – yalanlarının ardındaki gerçeği ortaya çıkarın! Oyunun araştırma aşamasında anahtar kelimeleri keşfedin. Ne kadar çok anahtar kelime ve ipucu bulursanız, bulmaca aşamasında gücünüz o kadar güçlü olur. Hiçbir şey göründüğü gibi değil! Kotodama, hikayeyi sürekli çarpıtmak ve oyuncuyu şaşırtmak için kasıtlı olarak klasik mecazlar ve klişelerle oynuyor. Tekrarlanan oyun, hikaye içinde yeni gerçekleri ortaya çıkaracaktır. Gerçek sonun ve eksiksiz bir sanat galerisinin kilidini açmak için hepsini keşfedin. Yüksek puanlarınızı mükemmelleştirmek için fantezi modunda şeytani bulmacaları oynamaya devam edin!

Kotodama nasıl indirilir ve kurulur: Fujisawa'nın 7 Sırrı

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kotodama'ya Çıkart: Fujisawa'nın 7 Gizemi”ne tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kotodama: Fujisawa'nın 7 Sırrı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Kotodama: The 7 Mysteries of Fujisawa ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7/8.1/10
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-2120
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce VRAM1 GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Doğrudan ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin