Koikatsu Party Indir

Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Koikatsu Party Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Koikatsu Partisi 10 Haziran 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Mükemmel waifu’nuzu hayal ediyor ve sadece sizin hayal gücünüzde var olduğu gerçeğini lanetliyor musunuz? Pekala, bunu kafanıza çevirin çünkü hayallerinizin karakteri artık gerçek olabilir! Illusion’ın en yeni ve en büyük icadı ile kendi sevimli anime karakterinizi kolayca özelleştirebilirsiniz – yüksek kaliteli anime tarzı gölgelendiriciler kullanan bir karakter yaratma sistemi. Sen bir kültür adamı mısın? Belirli tercihleriniz var mı? Özelleştirilecek 300’den fazla farklı ayar ile, zarif zevklerinize uygun bir karakter oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm seçeneklere sahibiz. Başyapıtınızın her yönünü ayarlamak için ısmarlama hassas araçlarımızı kullanın ve motorumuzun onları yüksek kaliteli anime gölgelendiricilerle donatmasını izleyin. Şık grafikler ve dokular waifu’nuzu Laifu’ya getirecek!

Koikatsu Party’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Koikatsu Party indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Koikatsu Partisine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Koikatsu Party klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Koikatsu Party ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Koikatsu Party Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7 / 8.1 / 10 (64-bit gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i3-4000 Serise veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 500 serisi veya AMD Radeon ™ HD6000 serisi (VRAM 1 GB) veya daha iyisi
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c)
 • Ek Yorumlar: Japonya’da mevcut olan ek genişletmeler (DLC), Koikatsu Partisi ile uyumlu değildir ve kullanılamaz.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin