Knights Of Pen And Paper 2 Indir (v2.5b31)

Knights Of Pen And Paper 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Knights Of Pen And Paper 2, 20 Ekim 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Knights of Pen & Paper 2 ile tehlike, entrika ve yarı adil kültürel referanslarla dolu retro tarzı sıra tabanlı bir piksel sanat macerası yaşamaya hazırlanın! Grubunuzu toplayın ve kalem ve kağıt rol oyuncu grubunuzu kontrol edin, oyun yöneticisi onlara maceralarında yol gösterir. Kalem ve kağıt RP’nin tüm eğlencesi, kayıp zarlardan hiçbiri! Şimdi Cüce veya Elf gibi ırkları dahil edin, seçtiğiniz grubu bir araya getirin, görevleri seçin ve karşılaşmalarla savaşın, kendinizi zindanlara kaptırın, güçlü eşyalar oluşturun ve GM’ye yüksek sesle şikayette bulunun.

Knights Of Pen And Paper 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Knights Of Pen And Paper 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Knights Of Pen And Paper 2’ye Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirecektir. Buraya).
 4. Knights Of Pen And Paper 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Knight of Pen and Paper 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Knights Of Pen And Paper 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 2 GHz +
 • Hafıza: 1024 MB RAM
 • Grafik: Minimum çözünürlük 1024 × 768 (Direct3D / OpenGL uyumlu kart, en az 128 MB)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: 2D ses uyumlu kart

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin