Knights And Bikes Indir (v1.12)

Knights And Bikes Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Knights And Bikes 26 Ağustos 2019’da yayınlandı.

Oyun hakkında

1 veya 2 oyuncu için bisiklet, arkadaşlık, frizbi, kaz şakası, çak bir beşlik ve hazine avı macerası için eyerlenin! Kaz kaptanları Honkers ile antik bir adayı keşfederken Nessa ve Demelza rolüne bürünüyorsunuz. Hikaye, büyüyen frizbi, su balonu, tuvalet matarası ve ölümsüzleri uyandıracak kadar yüksek sesli bir müzik seti koleksiyonuyla ilerledikçe, tehlikeler, bulmacalar ve eski bir lanetin toplama güçleriyle karşı karşıya kalıyorlar. Kahramanlarımız birlikte gülecek, öğrenecek ve ağlayacak – ama arkadaşlıklarının ve hayal güçlerinin gücü adayı VE birbirlerini kurtarmaya yetecek mi?

Knights And Bikes nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Knights And Bikes indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Knights And Bikes” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Knights And Bikes klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Şövalyeler ve bisikletler ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Knights And Bikes Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3 / AMD FX veya üstü
  • Depolamak: 4 GB RAM
  • Grafik: Nvidia 460 serisi / AMD 75XX veya üstü
  • Depolamak: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin