Knight Squad 2 Indir (v1.0.4)

Knight Squad 2 Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Knight Squad 2, 14 Nisan 2021’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Knight Squad 2, kelimenin tam anlamıyla herkesin oynayabileceği ve keyfini çıkarabileceği popüler bir çok oyunculu deneyimin geri dönüşünü müjdeliyor. Bu sefer çizgi film karakterlerinin savaşmak için daha fazla savaş modu ve daha vahşi silahları var. Mekanikler herhangi bir çiftçi için yeterince basit: tarlada dolaş, kılıcını salla, düşman saldırılarını engelle, bir bazuka kap, bir tek boynuzlu at bin, rakiplerini ez ve şampiyon ol! Hangi platformlarda oynarlarsa oynasınlar arkadaşlar toplayın ve / veya tamamen yabancılara meydan okuyun. Arkadaşınız olsun ya da olmasın, oyunu her zaman özelleştirilebilir ve zorlu AI rakipleriyle doldurabilirsiniz. Klasik bir kontrol cihazı seçin veya sezgisel klavye ve fare kontrollerimizi tercih edin. Bir Battle Royale’de savaşın, Kâse’yi fethedin, yükü itin, ruhları avlayın, Minion Ustası olun ve çok daha fazlasını yapın. Şövalyenizi asil yay, egzotik bumerang veya sinsi yakın mayınlar gibi Orta Çağ’dan kalma silahlarla donatın. Kaygan zemini etkinleştirerek, cesetleri patlatarak veya başlangıç ​​silahlarını ve yükseltmelerini değiştirerek kargaşayı artırın.

Knight Squad 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Knight Squad 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Knight Squad 2’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Knight Squad 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Knight Squad 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Knight Squad 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2. nesil Core i3, AMD A6 veya üstü
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 8800 GT, AMD 5670, Intel HD 3000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin