Klonoa Phantasy Reverie Series Indir


Klonoa Phantasy Reverie Serisi Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Klonoa Phantasy Reverie Serisi 7 Temmuz 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

KLONOA, ilk olarak 1997 yılında Namco tarafından yayınlanan bir 3D yandan kaydırmalı aksiyon oyunu serisidir. Orijinal karakterlerin oluşturduğu benzersiz bir evrende yer alan oyun, dünyayı kurtarmak için bir yolculuğa çıkarken kahraman Klonoa’yı takip ediyor. Serideki ilk oyunun 25. yıl dönümünü kutlamak için, hem KLONOA: Door to Phantomile hem de KLONOA 2: Lunatea’s Veil’i birleştiren yeniden düzenlenmiş bir oyun olan KLONOA Phantasy Reverie serisinin çıkışını duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Grafikler güncellenirken oyunların dünyası ve oynanış öğeleri değişmeden kalır. Oyunları ilk kez oynayanlar için daha erişilebilir hale getirmek için özelleştirilebilir zorluk ayarları da tanıtıldı. Bu yeni ve geliştirilmiş KLONOA’yı oynayarak hafıza şeridinde nostaljik bir yolculuğun tadını çıkarın.

Dahil:
·Ana oyun
・KLONOA Kostüm Seti: Moo Kostüm Seti

Klonoa Phantasy Reverie serisi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Klonoa Phantasy Reverie Series’i indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Klonoa Phantasy Reverie Series”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Klonoa Phantasy Reverie Series klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Klonoa Phantasy Reverie Serisi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Klonoa Phantasy Reverie Serisi Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2100|AMD Phenom II X4 965
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 2GB|AMD Radeon HD 7790 2GB
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin