Kitty May Cry Indir


Kitty May Cry Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kitty May Cry 13 Kasım 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Küçük siyah bir kedi yavrusu olarak gizemli bir adayı ve onun kadim bilmecelerini geçmek zorundasınız. Kahramanın kuzguni siyah rengi ve beyaz kedi sırt çantasıyla vurgulanan, ilk bakışta seveceğiniz sevimli yenilik grafiklerine sahip! Harita, herhangi bir kedinin içinde kaybolabileceği kadar büyük. Meraklı kedi yavruları için bir cennet, keşfetmeye olan susuzluklarını gidermek için mükemmel bir yer. Ek olarak, haritada dolaşırken etkileşimde bulunabileceğiniz tonlarca şey bulacaksınız. Kendinizi Kitty May Cry'ın kişiliğe sahip rahat, tuhaf diyaloğuna kaptırın. Kahramanımıza bir göz atalım – gökten düşen ve burada son derece gizemli bir adaya düşen küçük siyah bir kedi yavrusu. Kedi dostumuz, beyaz kedi sırt çantasını bulduktan sonra, kayıp pillerini geri almak ve rokete giden yolu bulmak için bir yolculuğa çıkar. Kahramanımızın yolda bir veya iki mermi topladığı bir kıyı bölgesinde başlıyoruz. Sonra başı belada olan bir tramvay durağı bulurlar. Her şey düzene girdiğinde, adanın diğer tarafındaki dağ yoluna kısa bir tramvay yolculuğu var! İşte yeni bir şehir yatıyor: Takımadalar. Kedimizin törenlerini yeniden başlatması gereken yerlilere yardım etmesi gerekiyor. Bir sonraki durak, bu roketin bulunduğu Karlı Tepeler – tabii tüylü dostumuz oraya giden harikulade yollardan geçebilirse. Kalın karda yürümek gerçek bir baş belasıdır. Ama kedimiz yalnız değil! Sırt çantası, birkaç roket bilimcisi ve birkaç rehberle, roket nihayet ulaşılabilecek bir mesafede! Yaşasın!

Kitty May Cry nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Kitty May Cry indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kitty May Cry'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Kitty May Cry klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir Kitty May Cry

Doğrudan bağlantı ile Kitty May Cry ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: windows 7 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3 7100
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 1050
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin