KINGDOM of the DEAD Indir (v1.12)


KRALLIK of the DEAD Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ÖLÜLERİN KRALLIĞI 10 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

KINGDOM of the DEAD, asıl amacı Ölümü ve ordularının yenilgisini yok etmek olan GATEKEEPER adlı gizli hükümet programı için çalışan profesör ve ordu generali Ajan Chamberlain olarak oynadığınız, kalem ve mürekkeple çizilmiş bir korku FPS video oyunudur.

KINGDOM of the DEAD nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. KINGDOM of the DEAD indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to the DEAD of the DEAD” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. DEAD klasörünün KRALLIĞI’na çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ÖLÜ KRALLIĞI Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile KINGDOM of DEAD ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2.4GHz Çift Çekirdekli veya üstü
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: GeForce 9800GT (veya eşdeğeri) veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin