Killer Ricky Indir (v0.8)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Killer Ricky Free Download PC oyunu. Katil Ricky, 14 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Killer Ricky, ailesi bir mafya örgütü tarafından öldürülen bir adamı oynadığınız bir nişancı aksiyon oyunudur. Ve intikam istiyor. Bunu başarmak için, her yöne ateş etmek için kahramanınızın iki kolunu bağımsız olarak yönlendirmenize izin veren yenilikçi oyun sizin için mevcuttur! Tamamen yok edilebilir manzaralar, dinamik kan yönetimi, kurşun zamanı ve kısır AI, benzersiz yoğunlukta görüntüler sağlar! İyi düşünülmüş oyun sayesinde, her iki kolunuzun tam kontrolü ile her yöne doğal bir şekilde ateş edebilirsiniz! Zengin, doğru ve ödüllendirici bir simülasyonu deneyimleyin! Sonsuz yenilenen durumlara uyum sağlayın! Eşsiz bir nişan alma sisteminde ustalaşarak Killer Ricky ile aynı anda doğal olarak ilerleyeceksiniz. Gerçek bir süper suikastçı olmanıza ve etrafınızda ıslık çalan tüm mermileri görmezden gelmenize izin veren harika bir sistem! Atış sırasında tüm mermiler gerçek zamanlı olarak hesaplanır, ancak yalnızca dokunabileceğiniz bir yörüngede olan mermiler gerçekleşir ve mermi süresini tetikleyerek mermiden kaçınmanıza izin verir. Tek bir mermiden kaçmak elbette kolaydır, ancak odanın içinde iyi hareket ettiğinizden ve düşmanlarınızı mermilerle çevrili ve delik deşik olmamak için mümkün olduğunca çabuk öldürdüğünüzden emin olun! Kan özel bir işlemden geçmiştir, sıçrar, lekelenir, duvarlar boyunca akar ve yere yayılır. Geçişinizden sonra sadece kan ve enkaz olacak!

Killer Ricky Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Killer Ricky indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Killer Ricky’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Killer Ricky klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Katil Ricky Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Killer Ricky Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7, 32bit
 • İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 960 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: PS4 veya Xbox 360 denetleyicisi veya doğrudan giriş uyumlu denetleyici

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin