Kawaii Girl I & II Indir (Uncensored)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Kawaii Girl I & II Free Download PC Game. Kawaii Girl 24 Nisan 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu, gözlem ve tepki verme yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacak ilginç bir sıradan atış oyunudur. Oyunun başında savaşmak için çeşitli ateşli silahlar kullanın. Canavar güçlenmeden önce bölümü geçmeyi kolaylaştırmak için para kazanmak ve güçlü silahlar satın almak için mümkün olan en kısa sürede seviyenin minerallerini kullanmanız gerekiyor. Sonra çok sayıda düşmanı yok edin. Her seviye için gereken puan sayısını çözdükten sonra. Bir sonraki adıma başlayabilirsiniz ~

Kawaii Girl I & II’yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Kawaii Girl I & II indirme işlemi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Kawaii.Girl.1.and.2.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
  4. Kawaii Girl I & II klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Kawaii Girl I & II ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Kawaii Girl I & II Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core I3
  • Grafik: GTX 660m
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depo: 1500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.