Karen: An Outrage Simulator Indir (vK32)

Karen: An Outrage Simulator Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Karen: An Outrage Simulator 27 Ağustos 2020’de çıktı

Oyun hakkında

6 benzersiz aşamada yolunuzu tartışın ve geri ödeme talep ederek, yöneticilerle savaşarak ve müşteri hizmetleri endüstrisinin düşük ücretli ruhlarını ezerek gerçek potansiyelinizi açığa çıkarın. Gizemli geçmişini ortaya çıkararak, en zorlu eleştirmenlerini çözerek, onu neyin mutlu ettiğini bularak ve içindeki vahşi ruhu keşfederek Karen’ın neden kim olduğunu öğrenin. Bir manipülasyon ustası olun ve her çalışanın güvenine saldırarak, sabrını yok ederek veya kendi yolunuza gitmek için suçluluklarına odaklanarak kararlılığını frenleyin! Çılgınlık sayacınız sınırına ulaşmadan önce kasiyerin kararlılığını engelleyemezseniz, öfkenizi kaybeder, mem değerinde bir öfkeye girer ve gülünç bir stok haline gelirsiniz! Oyun kısa ve doğrudan komediye geliyor. ~ 30 dakikalık hikayede 12 başarının kilidini açmak için biraz iyi kahkahalar, biraz meydan okuma ve biraz kısa, basit eğlence bekleyin.

Karen: An Outrage Simulator nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Karen: An Outrage Simulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Karen: An Outrage Simulator” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. Karen: An Outrage Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Karen: Bir Öfke Simülatörü Ücretsiz İndir

Karen’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile bir Öfke Simülatörü Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel pentium
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: 720p DirectX 9
  • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin