Kane & Lynch 2: Dog Days Indir (v1.2.0.1 & DLC)

Kane & Lynch 2: Dog Days Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Kane & Lynch 2: Dog Days, 17 Ağustos 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Oyundaki en rahatsız edici ve gerçekçi iki suçlu olarak oynayın. Lynch – kendi kendini tedavi eden bir psikopat – ve Kane – IO Interactive’in cesur ve acımasız bir suçlu tetikçisinde hoşnutsuz ve çaresiz bir eski paralı asker. Kane ve Lynch, yanlış giden basit bir iş onları kaçmak için çaresiz ve telaşlı bir savaşa soktuğunda, eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşir. Hayatta kalma mücadelelerini Şangay’ın çetin yeraltı dünyasının arka sokaklarında ve çatılarında deneyimleyin. Lynch’in zihnindeki çatlaklar ve Kane’in istikrarı belirmeye başladığında, kimseye güvenemezsiniz, hatta birbirinize bile. Tek oyunculu, çevrimiçi eşli ve çok oyunculu modda kesintisiz aksiyon. Fragile Alliance’ın sunduğu yeni ve benzersiz çok oyunculu oyun modları, tüm suçlu zihinler için bir deneyim sunuyor.

Kane & Lynch 2’yi İndirin ve Yükleyin: Dog Days

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Kane & Lynch 2: Dog Days’i indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Kane.and.Lynch.2.Dog.Days.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Kane & Lynch 2: Dog Days klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Kane & Lynch 2: Dog Days ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Kane & Lynch 2: Dog Days Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: Intel 3.0 GHz veya AMD 2.5 GHz veya üstü
 • Hafıza: 1 GB (XP), 2 GB (Vista)
 • Grafik: Nvidia 7800 / ATI X1800 veya daha iyisi (Shader Model 3.0, 512 MB video belleği)
 • DirectX®: 9.0c
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Denetleyici desteği: Xbox 360 denetleyicisi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin