JYDGE Indir (v1.2.1.4)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş JYDGE Free Download PC oyunu. JYDGE 4 Ekim 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

JYDGE’nizi oluşturun. Edenbyrg’e girin. Canlı kaçış. Hiç uyumayan mega şehir Edenbyrg’de suçu ortadan kaldırabileceğiniz bu yasal ama ürkütücü yukarıdan aşağıya kaçak nişancı oyununda kendi sibernetik JYDGE’nizi oluşturun. JYDGE’nizi yükselterek, çekiçli tüfeğinizi değiştirerek ve eldeki görevlere uygun korkusuz yoldaşları seçerek kendi oyun tarzınızı yaratın. Tek başına gidin veya yerel bölünmüş ekran işbirliğinde Co-JYDGE ile ekip kurun. Gizli olup gölgelerde pusuya yatacak mısın? Yoksa doğrudan suçlulara mı saldıracaksınız? Belki de onu vahşice uzaktan parçalara ayıracaksın? Ya da senaryoları çözmek için kendi acımasız arkadaş ekibinizi getirebilirsiniz? MİLYONLARCA farklı oyun değiştirme kombinasyonu, oyun tarzınıza uygun araçları bulmanızı sağlar. Sessizce gölgelere gizlice girmek için GİZLİ uzantıları kullanın. Kendini DEV yap ve suçluları etrafa fırlat. Kendinizi küçültün ve daha küçük çatlaklara sığdırın. Veya büyütmeleri birleştirin: kendinizi biraz dev yapın. Size kalmış.

JYDGE Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. JYDGE indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “JYDGE’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. JYDGE klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

JYDGE Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile JYDGE Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • İşlemci: 2 GHz
 • Depolamak: 2048 MB RAM
 • Grafik: SM 3.0+
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 395 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin