Just Ride: Apparent Horizon Indir


Just Ride: Apparent Horizon Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Just Ride: Apparent Horizon 29 Mayıs 2019’da çıktı

Oyun hakkında

2025 yılında dijital para birimleri ve sanal işlemler dünya ekonomisinin ana konusu olacak ve reel ekonomi çökecek. Emekli MotoGP yıldızı Jason, yakalayıp çalmak için muhteşem araba becerilerinde ustalaştı ve finansal özgürlük günleri çok uzak görünmüyor. Ancak bir görevde Jason, her şeyin hayal ettiği kadar iyi olmadığını gördü. “Hack Driver” iki kez “Hack” çok kolaydı. Ayrıca bilmeden dev bir girdabın etrafında dönüyordu… Bu sadece saf bir yarış oyunu değil! Motosiklet artık sıkıcı değil. Çünkü bir yarışçı olarak bir komplonun içindeyseniz, motosikletiniz silahınız olmalı. Bu oyun, tüm ön yarış oyunları fikrinizi alt üst edecek ve sizi tek kişilik bir macera hikayesine, hız ile şiddetli motosiklet yolculuğuna götürecek. Oyunda oyuncular kendi seyahat ekipmanlarını ve motosikletler için çeşitli aksesuarları değiştirebilirler. Parkur sokağa girebilir, istediğiniz kadar vahşi doğada keşfedebilirsiniz. Oyuncular, arabanızı benzersiz bir sürüş deneyimi yapmak için arabayı yükseltmek ve özelleştirmek için oyundan 270’den fazla benzersiz sahne kullanabilir, ancak unutmayın, daha sonra olacak hiçbir şeyi boşa harcamayın! Oyunda kesin kurallar yoktur ve oyuncular görevi kendi araç ve yöntemleriyle çözebilir: farklı görev yöntemleri, hatta farklı arsa eğilimlerine yol açar.

Just Ride: Apparent Horizon nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Just Ride: Apparent Horizon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Just Ride: Apparent Horizon” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Just Ride: Apparent Horizon klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Just Ride: Apparent Horizon Ücretsiz İndir

Just Ride: Apparent Horizon’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows7 64bit
 • İşlemci: Intel(r) Core(TM) i5-4210U @ 1.7GHz
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 840M
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin