Just Cause 2 Indir

Just Cause 2 Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Just Cause 2, 23 Mart 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Kendinizi adrenalin yüklü bir serbest dolaşım macerasına bırakın. Ajan Rico Rodriguez olarak göreviniz, cennet ada Panau’da kaybolan arkadaşınızı ve akıl hocanızı bulup öldürmek. Orada, güç dengesini değiştirmek için karada, denizde ve havada maksimum kaosa neden olmalısınız. BASE, kıskaç ve paraşütün benzersiz kombinasyonu ile atlayabilir, kaçırabilir ve kendi yüksek hızlı hareketlerinizi yaratabilir. 400 kilometrekarelik engebeli arazi ve yüzlerce silah ve araçla Just Cause 2, yerçekimine ve inanca meydan okuyor.

Just Cause 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Just Cause 2 indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Just Cause 2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Just Cause 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Just Cause 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Just Cause 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows Vista (Windows XP desteklenmez)
 • İşlemci: SSE3’e sahip çift çekirdekli CPU (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3 GHz)
 • Hafıza: 2 GB sistem belleği
 • Hard disk: 10 GB boş alan
 • Grafik: 256 MB belleğe sahip DX10 uyumlu grafik kartı
  (Nvidia GeForce 8800 serisi / ATI Radeon HD 2600 Pro)
 • Ses: % 100 DirectX 10 uyumlu ses kartı
 • DirectX®: Microsoft DirectX 10

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.