Jurassic World Evolution Indir

Jurassic World Evolution Direct Link ile Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Jurassic World Evolution 12 Haziran 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Efsanevi Muertes Takımadaları’ndaki operasyonların sorumluluğunu üstlen ve dinozorların mucizesini, ihtişamını ve tehlikesini hayata geçir. Hayatın her zaman bir yolunu bulduğu güvenli olmayan bir dünyada bilim, eğlence veya güvenlik çıkarları için inşa edin. Çevrelerindeki dünyayı akıllıca düşünen, hisseden ve ona tepki veren biyomühendis dinozorlar. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünümler kazandırmak için hayatın kendisiyle oynayın ve bunları, kayıp dinozor DNA’sı için küresel arayışınızı finanse etmek için kullanın. Kapsamlı yönetim araçlarıyla büyük resmi kontrol edin veya karada veya havada zorluklarla yüzleşin. Adalarınızı genişletin ve franchise ve onlarca yıllık Jurassic hikayesinden efsanevi karakterlerin yer aldığı yepyeni bir anlatıda kendi yolculuğunuzu seçin.

Jurassic World Evolution’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Jurassic World Evolution indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Jurassic World Evolution.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Jurassic World Evolution klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Jurassic World Evolution ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz Jurassic World Evolution indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit
 • İşlemci: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 (eski GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2 GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.