Judgment: Apocalypse Survival Simulation Indir (v1.1.4215 & ALL DLC’s)

Yargı: Apocalypse Survival Simulation Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş PC oyununu Ücretsiz İndirin. Karar: Apocalypse Survival Simulation 3 Mayıs 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Toplumu yeniden inşa et. Kıyamette hayatta kalın. Judgment: Apocalypse Survival Simulation, bir iblis kıyametinin ortasında gerçekleşen taktiksel savaş içeren bir koloni simülasyon oyunudur. Cehennemin kapıları açıldı ve acımasız iblisler dünyaya salıverdi – ama savaşabilirsin! Kaosta bir grup hayatta kalana liderlik edin – cehennem yumurtlamasından saklanın ve bir sığınak inşa edin. Kaynak toplayarak, ekipman üreterek, üssünüzü savunarak ve malzeme aramak için ekipler göndererek hayatta kalın. İnsan teknolojilerini araştırın ve bir yol bulmak ve şeytanları cehenneme geri göndermek için karanlık sanatları uygulayın. Hayatta kalmak, kendini savunmak demektir. Kıyamet gününde hayatta kalacak mısın? Özellikler:

 • Üssünüzü bir iblis kıyametinin ortasında inşa edin
 • Cehennemin doğuşu tarafından istila edilen rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin ve önemli kaynakları yağmalayın
 • Duraklama ile gerçek zamanlı taktiksel savaşta uçurumun yaratıklarıyla savaşın
 • Seviye atlayın ve hayatta kalanlarınızı özelleştirin
 • Kendi ekipmanını, aletlerini ve silahlarını yap
 • Yeni yapıların ve ekipmanların kilidini açmak için kayıp teknolojileri araştırın
 • Okült uygulayın ve onlara karşı iblislerin kara büyüsünü kullanın

Judgment: Apocalypse Survival Simulation nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Judgment: Apocalypse Survival Simulation indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Judgment: Apocalypse Survival Simulation” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Yargı: Apocalypse Survival Simulation klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yargı: Kıyamet Hayatta Kalma Simülasyonu Ücretsiz İndir

Yargıyı başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın: Apocalypse Survival Simulation Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8 / 8.1, 10
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB belleğe sahip özel grafik kartı – yerleşik kartlar desteklenmez
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin