JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R Indir (v1.3 & ALL DLC)


JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R, 1 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Karizmatik kahramanları, kendine özgü sanat tarzı ve unutulmaz özdeyişleriyle (“Yare yare daze…”) tanınan JoJo's Bizarre Adventure'da bir bölüm daha geliyor! JoJo'nun Tuhaf Macerası: All-Star Savaşı R! JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R, eski JoJo'nun abartılı sanat stilini yakalar ve Hirohiko Araki'nin mangası canlanmış gibi JoJo evrenini güçlü görsellerle deneyimlemenizi sağlar. Artık siz de Hirohiko Araki tarafından yaratılan karakterleri kendi ellerinizle serbestçe hareket ettirebilir ve karakteristiği uyandırmak için grafik ve metnin buluştuğu bir manganın içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. JoJo's Bizarre Adventure'daki Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh ve diğer karakterler birden fazla nesil boyunca bir araya geliyor! Tüm hikaye dizilerinde 50 oynanabilir karakterle, her hikayedeki popüler savaşları yeniden yaşayabilir ve farklı evrenlerden karakterlerin ilk kez etkileşime girdiğini görebilirsin! JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R, All Star Battle Modu, Arcade Modu, Çevrimiçi Modu, Versus Modu, Alıştırma Modu ve Galeri Modundan oluşur. Ana mod olan All Star Battle Mode, yalnızca orijinal oyundaki karakterler arasındaki çatışmaları değil, aynı zamanda All-Star Battle R'ye özgü yepyeni savaşları da içeriyor. Farklı ayarlar ve koşullarla 100'den fazla savaş oynayabilirsiniz. All-Star Battle Mode ayrıca, Galeri Modunda tadını çıkarabileceğiniz karakterler ve benzersiz çizimler için özel kozmetik görünümler içerir.

JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (İndirebildiğiniz kadar 7-Zip'e ihtiyacınız olacak) burada).
 4. JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R Ücretsiz İndir

JoJo's Bizarre Adventure: All-Star Battle R Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: AMD FX-4350 veya Intel Core i3-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 770 veya AMD Radeon HD 7950
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Doğrudan Ses desteklenir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin