Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered Indir


Joe Devers Lone Wolf HD Remastered Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Joe Dever’ın Lone Wolf HD Remastered’ı 27 Kasım 2014’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Lone Wolf, yepyeni bir hikaye, derin dövüş sistemi, çarpıcı grafikler ve çok daha fazlasıyla bir video oyunu olarak geri döndü! Doğrusal olmayan bu epik macerada akıllıca kararlar verin ve kendi yolunuzu çizin. Dinamik sıra tabanlı savaşlarda gücünüzü test edin, kilit açma mini oyunuyla becerilerinizi kanıtlayın ve gizemli Shianti Cube tarafından sunulan zihin mücadelesine katılın! Yazar Joe Dever, oyunun geliştirilmesinde aktif rol oynamıştır. Yazdığı hikaye orijinal sürekliliğe uyuyor ama aynı zamanda Yalnız Kurt, Magnamund dünyasına yeni bir ışık tutuyor! Ana Özellikler:

 • Joe Dever tarafından yazılmış, Lone Wolf, dünyası ve düşmanlarının derin ve karanlık bir yeniden tasavvurunu içeren yepyeni bir macera.
 • Elle çizilmiş resimlerle gerçek bir ortaçağ kitabı.
 • Karakterinizi yaratın ve Kai disiplinlerinin, özelliklerinin ve ekipmanlarının farklı kombinasyonlarını deneyin.
 • Birden fazla seçenekle kendi hikayenizi yazın.
 • Becerinizin gerçekten önemli olduğu gerçek bir savaş sistemi – rastgele sayı tablosu veya atılacak zar yok!
 • Her savaşın gidişatını değiştirebilecek yıkıcı saldırılar yapmak için Lone Wolf’un özel silahı Sommerswerd’i kullanın!
 • Savaş deneyimini daha erişilebilir – veya daha zorlu hale getirmek için 3 farklı zorluk seviyesi!
 • Tekrar oynayın, farklı seçimler yapın ve yeni yollar ve savaş tarzları keşfedin!

Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered

Doğrudan bağlantı ile Joe Dever’s Lone Wolf HD Remastered ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2.0GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 256MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin