Jianghu Survivor Indir (v0.81f)


Jianghu Survivor Ücretsiz PC Oyununu önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda indirin. Jianghu Survivor 27 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bu hafif bir roguelite oyunudur. Tek başınıza savaşabilir veya yan yana savaşmak için üç veya dört arkadaşınızı arayabilirsiniz. Farklı karakterler olarak oynayın, birçok dövüş sanatı hareketini deneyimleyin, benzersiz bir inşa etme oyunu yaratın, son canavarı yenin ve canavarları öldürürken eğlenin! Kullanımı kolay, sadece yukarı, aşağı, sola ve sağa hareket etmeniz gerekiyor. Her oyun sadece 15 dakika sürer, bu da onu hızlı ve sıkı bir deneyim haline getirir. Tek yapman gereken gördüğün her canavarı yenmek, sonra onları atlatmak ve özgürce savaşmak! Oyunda dört benzersiz karakter, düzinelerce farklı vahşi canavar ve aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce benzersiz aktif ve pasif yetenek bulunuyor. Her turun sonunda bile, her düzeyde ilerlemenize yardımcı olmak için yeteneklerinizi geliştirmek ve niteliklerinizi artırmak için yeterli taş kazanabilirsiniz! Tek başınıza savaşabilir veya yan yana savaşmak için üç veya dört arkadaşınızı arayabilirsiniz. Takım arkadaşlarınız krizdeyken yardım edebilirsiniz; Takım arkadaşlarınız zenginse, onları takip edebilir ve birlikte zengin olabilirsiniz! Çok daha fazlası var ve keşfetmenizi dört gözle bekliyoruz.

Jianghu Survivor nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Jianghu Survivor indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Jianghu Survivor'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. Jianghu Survivor klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Jianghu Survivor Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Jianghu Survivor ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: windows 7 64bit
 • İşlemci: SSE2 özellikli Intel Pentium 4 işlemci veya üstü
 • Hafıza: 2048 MB RAM
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2000 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin