JETT: The Far Shore Indir


JETT: Far Shore Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. JETT: The Far Shore 5 Ekim 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

JETT: THE FAR SHORE, sizi bu sinematik aksiyon-macera oyununda unutulmaya mahkum olan bir halk için bir gelecek yaratmak için yıldızlararası bir yolculuğa davet ediyor. Scout Mei olarak, efsanevi bir okyanus gezegeninde konuşlanan ilk kişi olun, bir “jet”in başına geçin ve uçsuz bucaksız bir bilinmeyeni keşfedin – dalgaların üzerinde süzülün, bozulmamış kıyılarda hızla ilerleyin ve diğer dünya ormanlarında yol alın. Bu samimi cesaret, merak ve pişmanlık hikayesinde karmaşık, sistemik bir açık dünyaya uyum sağlayın ve samimi bir toplulukla birlikte sıkıntıların üstesinden gelin.

JETT: The Far Shore nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. JETT: The Far Shore indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “JETT.The.Far.Shore.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir). Burada).
 4. JETT: The Far Shore klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

JETT: The Far Shore Ücretsiz indir

JETT'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile The Far Shore Free Download. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Dört Çekirdekli 3.2GHz + CPU (ör. Intel Core i5-4590K / AMD Ryzen 5 1500X)
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce GTX 1060 / AMD Radeon RX 480 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin