Jet Island Indir

Jet Island Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Jet Island 21 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Jet Island devasa bir açık dünya ve bu dünyada son derece hızlı seyahat etmenize yardımcı olacak bir araç cephaneliğiniz var! Hoverboard’unuzun üzerinde durduğunuzda, altınızdaki zemin pürüzsüz hale gelir. Dağlık arazide yukarı ve aşağı kaymak için mükemmeldir. Hareket yönünü kontrol etmek ve daha da hızlı olmak için, bileğe takılan iki jet motorunuz var. Ayrıca, yüksek yapılardan sallanmak ve dev canavarların yanına tırmanmak için kullanabileceğiniz kıskaçlara sahipler. Bu aletlerin kombinasyonu, başka hiçbir şeye benzemeyen hareket özgürlüğü sunar. Olanaklarınızın sınırı yok. Uçmayı öğrenmek en iyi duygu.

Jet Island’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Jet Island indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Jet.Island.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Jet Island klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Jet Island ücretsiz indirme

Jet Island Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya üstü
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: GTX 970 veya eşdeğeri
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.