Jerking Off In Class Simulator Indir (v1.1.11)

Sınıfta Mastürbasyon Simülatörü Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sınıfta Mastürbasyon Simülatörü 27 Şubat 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sınıfta Mastürbasyon Yap ve Yakalanma! Sınıfta Mastürbasyon Simülatörü, sınıfın arkasında sürekli mastürbasyon yapan bir kişiden ilham almıştır. Bu kadar sapık olmak için gerekenlere sahip misin? Jerking Off In Class Simulator, amacınızın sınıf arkadaşlarınız veya öğretmenleriniz tarafından yakalanmadan sınıfın ortasında mastürbasyon yapmak olduğu tuhaf bir oyundur. Amacınız kimse size dikkat etmezken mastürbasyon yapmak. Bu dünyadaki hiç kimse senin gibi flüt çalmayı bilmiyor, o yüzden bu zamanı kendine biraz şımartmaya ne dersin? Ayrıca, kimse seni fark etmezse, gerçekten acıyor mu?

içindekiler

 • 31 seviye
 • Her seviye için 3 gol
 • 5 oynanabilir karakter
 • 6 öğrenci
 • 1 öğretmen

Sınıf simülatöründe masturbasyon nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sınıfta Mastürbasyon Simülatörü indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sınıfta Mastürbasyon Yapmak İçin Çıkart” seçeneğini tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Jerking Off In Class Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sınıf simülatöründe mastürbasyon yap Bedava İndir

Mastürbasyon Sınıfında Simülatörü doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1+
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği
 • Grafik: DX10 (Shader Model 4.0) özelliklerine sahip grafik kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin