Jaws Unleashed Indir


Doğrudan bağlantıda Jaws Unleashed Free Download PC Oyun Kurulumu. Jaws Unleashed 23 Mayıs 2006'da yayınlandı

Oyun hakkında

Jaws: Unleashed'da oyuncu megalodon boyutlu köpekbalığı Jaws rolünü üstlenir. Köpekbalığı adaya önce güney ucundan girer ve oyuncu bir koydadır. Bölmede, oyuncunun kontrollere alışmasına yardımcı olacak eğitimler vardır, örneğin: B. köpekbalığını hareket ettirmek ve diğer yaratıklara saldırmak. Köpekbalığının ayrıca yükseltmeler için bir menüsü vardır. Bunlara ana menüden veya duraklat menüsünden erişilebilir. Yükseltme puanları, Amity Island'ı yok ederek (seviyelerde ve serbest dolaşım modunda), seviyeleri tamamlayarak ve / veya en yaygın olanları hazine sandıkları olan bonus öğeler toplayarak kazanılır.

Jaws Unleashed'ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Jaws Unleashed indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Jaws-Unleashed.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Jaws Unleashed klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Jaws Unleashed ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Jaws Unleashed Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı Pentium 3
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: GeForce 3 / Radeon 8500
 • DirectX®:9.0c
 • Hard disk: 2 GB HD depolama alanı
 • Ses: DirectX 9.0c ile uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin