Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto Indir


Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto Free Download PC Oyununu doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak. Japon Demiryolu Sim: Kyoto'ya Yolculuk 22 Haziran 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Japanese Rail Sim, canlı aksiyon resimleri ve sürücü koltuğunun gerçekçi bir kopyası ile otantik demiryolu operasyonlarını deneyimlemenizi sağlayan bir demiryolu simülasyon oyunudur. Herkes sadece ana kontrolleri ve frenleri çalıştırarak bir tren sürücüsü olma hissinin tadını çıkarabilir. “Gerçek” resimlerle güzel Japon manzaralarının tadını çıkarın! Eizan trenini full HD canlı aksiyon videosunda deneyimleyin! Bu çalışmanın etabı çok popüler bir turizm destinasyonu olan Kyoto'da yerel bir tren hattı olan Eizan treninde geçmektedir. Tren, sonbahar yapraklarıyla ünlü ‘Akçaağaç Tüneli' de dahil olmak üzere güzel manzaralardan geçerek şehirden dağlık bölgeye seyahat ediyor. Full HD'de yüksek kalitede ve HD çözünürlükte canlı aksiyon videosu, atmosferi aslına uygun olarak yeniden üretir ve oyuna güçlü bir daldırma hissi yaratır. Gerçekçi bir şekilde yeniden oluşturulmuş sürücü koltuğu ile sorunsuz video oynatma, gerçek bir tren sürücüsü gibi hissetmenizi sağlar. Harika bir hacim! Eizan Elektrikli Demiryolu Tüm hatlar / yukarı ve aşağı hatlar defalarca kullanılabilir! Lütfen demiryolu hattı boyunca yolculuğun ve sürüş deneyiminin tadını çıkarın.

Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto'yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Japon Rail Sim'e Çıkarın: Kyoto'ya Yolculuk” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, kullanabilirsiniz. burada).
 4. Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Japon Demiryolu Sim: Kyoto'ya Yolculuk Ücretsiz İndir

Japanese Rail Sim: Journey To Kyoto'ya doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64bit
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 26,2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin