Jack Move Indir (v1.0.2)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Jack Move Free Download PC Oyunu. Jack Move 8 Eylül 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Jack Move, Japon tarzı sıra tabanlı RPG'lere yeni bir bakış. Karanlık siberpunk hikaye anlatımı, sıra tabanlı dövüş ve güzel modern piksel sanatının eşsiz bir karışımını vaat ediyor. Noa Solares rolünü üstlenin: Bright Town'dan gelecek vadeden kanunsuz bir hacker. Çok güçlü mega şirket Monomind, ayrı yaşadığı babası Abner'ı kaçırdığında, Noa'nın çok geç olmadan onu geri getirmekten başka seçeneği yoktur. Abner neden dijitalleştirilmiş bilinci araştırıyor? Peki Monomind bununla ne yapmak istiyor? Noa yolculuğunda yalnız olmayacak. En iyi arkadaşı ve taktik planlayıcısı Ryder ile martini içen amcası ve eski şirket casusu Guin Blakely ona yardım eder. Güzel animasyon ve taktik oyun ile benzersiz bir tek parti üyesi sıra tabanlı savaş sisteminde Noa'nın düşmanlarıyla savaşın. Cyber ​​Deck'inizin yazılımını, dövüşün ortasında rolleri değiştirmek ve saldırı, savunma ve güçlendirmeleri dengelemek için özelleştirin. Savaş sırasında yüklediğiniz yazılım seçimi, zaferin anahtarıdır! Donanım yükseltmeleri, istatistiklerinizi iyileştirmenize, yükleyebileceğiniz yazılım miktarını artırmanıza veya Noa'ya ek yetenekler kazandırmanıza yardımcı olabilir.

 • Retro RPG'lerden ilham alan ve modern tekniklerle geliştirilmiş güzel “Hi-Bit” piksel sanatı.
 • Düşmanlarınızla siber uzayda savaşın. Çeşitli sevimli bilgisayar korsanlığı yazılımlarıyla onları etkisiz hale getirin.
 • Monocity One'ın tehlikeli dünyasını keşfedin ve onu kontrol eden şeytani megacorp Monomind'i alt edin.
 • Babasını ve dünyayı kurtarmak isteyen arsız bir hacker olan Noa Solares olarak oynayın.
 • Her türden siberpunk kötü adamlarla dolu zindanlarda savaşın.Sokak serserileri, gangsterler, şirket milisleri ve yanlış giden korkunç siber deneyler sizi alaşağı etmek için yarışacak!

Jack Move nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Jack Move indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Jack Move'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Jack Move klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Jack Move Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Jack Move Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 ve sonrası
 • İşlemci: 1.2GHz
 • Hafıza: 1024MB RAM
 • Grafik: 512MB
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin