ITORAH Indir (v1.1.0.0)


ITORAH Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ITORAH 21 Mart 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Resmi film müziği ve sanat kitabının yanı sıra Itorah'ı da içeren Save the World Edition, iyi bir amacı desteklerken geliştiricilere takdir göstermenin harika bir yoludur. Assemble Entertainment, dünyadaki yerli halkı desteklemek için Survival International'a satılan her Save the World Edition'dan elde edilen gelirin %10'unu bağışlıyor! MASKE DÜNYASINDA TEK KİŞİ SİZSİNİZ. Garip maskeli yaratıkların yaşadığı fantastik bir dünyada Itorah'a rehberlik edin. İnsanlık gitti ve Itorah türünün son örneği gibi görünüyor! Geçmişini ortaya çıkarmak için koca ağızlı baltasını alıp yemyeşil ormanlar, tehlikeli tapınaklar, fırtınalı uçurumlar ve daha çok elle boyanmış biyomlar arasında savaşması gerekiyor. Masum bilgi arayışı, hızla bu garip yeni dünyayı en büyük tehdidinden kurtarma görevine dönüşür: her şeyi yutmakla tehdit eden gizemli bir veba.

 • El İşi Kalitesi: Nahucan dünyasını hayata geçirmek için tamamı geliştirme ekibi tarafından sevgiyle elle boyanmış, Güney ve Orta Amerika manzaralarından ilham alan güzel hazırlanmış bir dünyayı keşfedin
 • Akışkan Kontrolleri: Itorah'ı ve inanılmaz yeteneklerini oyuncuların ellerinde hayata geçiren harika bir dizi animasyonun keyfini çıkarın
 • Eski moda platform oluşturma: Itorah, arazide yolunu kesip dilimlemediğinde, giderek zorlaşan bulmacaları ve platform oluşturma zorluklarını tamamlarken zıplama ve kaçma becerilerini baltası kadar keskin tutmalıdır.
 • Zorlu Patron Savaşları: Nahucan'ın doymak bilmez faunasıyla ve heybetli patron savaşlarıyla yüzleşin

ITORAH nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. ITORAH indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ITORAH'a Çıkart” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. ITORAH klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz ITORAH indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 veya üstü
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 1005G1 / AMD Ryzen 3 (yalnızca 64 bit işlemci gerektirir)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GTX 860 / AMD Radeon RX 560x (4GB VRAM)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin