Island Crusaders Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Island Crusaders Free Download PC oyunu. Island Crusaders 12 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

4 farklı temalı dünyayı kapsayan 20 el yapımı seviyeyi oynayın! Her biri farklı güçlü ve zayıf yönleri olan 9 benzersiz birimin kilidini açın. Bu oyun sevimli ve şık, aynı zamanda acımasız ve yoğun. Kaynakları yönetin, etkileyici bir ordu kurun ve adanızı yaklaşan düşmanlardan koruyun! Benzersiz birlik mangaları oluşturun ve onları savaş alanında hareket ettirin. Her birimin güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden her birini nasıl kullanacağınıza karar vermek size kalmış. Askerleriniz bağımsız olarak hareket eder ve saldırır. Onlara nereye gideceklerini söylemen yeterli. Bu şekilde, askerleriniz için daha az endişe duyacaksınız ve mükemmel stratejinizi planlamak ve uygulamak için daha fazla zamanınız olacak. Oyunda ne kadar ilerlerseniz, emrinizde o kadar çok birim olur. Mikro dönüşümler olmadan organik olarak harika yeni birimlerin kilidini açın. Uzman modu, 20 seviyenin tamamını tekrarlamanıza izin verir, ancak geceleri sınırlı görüş ve yeni, daha zor düşman oluşumları ile. Ayrıca, daha önce kilidi açılmış tüm birimlerle Uzman Modu seviyelerini oynayabilirsiniz!

Island Crusaders nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Island Crusaders indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ada Crusaders’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Island Crusaders klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Island Crusaders Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Island Crusaders ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 480M veya eşdeğeri
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin