Interstate Drifter 2000 Indir (v0.4)


Interstate Drifter 2000 Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Interstate Drifter 2000, 21 Ocak 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Interstate Drifters, bu pikselli 2D arcade tarzı sürüş oyununda birbirleriyle rekabet eder ve sistemle savaşır. Farklı türde arabalar ve güçlendirmeler kullanın, puanınızı toplayın ve kırılmayın.

Özellikleri:
-Oyun dünyasını aç
-Basit ve benzersiz oyun
izometrik piksel sanat stili
-Retro renk paletleri
-CRT filtreleri ve diğer ekran efektleri
-Xbox denetleyici desteği
-Yerel yüksek puanlar / madalyalar
– Steam yüksek puanları

Interstate Drifter 2000'i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Interstate Drifter 2000 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Interstate Drifter 2000'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, burada).
  4. Interstate Drifter 2000 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Eyaletler Arası Drifter 2000 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Interstate Drifter 2000'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
  • İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı
  • Hatırlatma: 1 GB RAM
  • Depo: 600 MB kullanılabilir alan
  • Ek Yorumlar: Pratik olarak her şeyde çalışabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin