Insurgency: Sandstorm Indir (v1.7.1.113066)

Insurgency: Sandstorm Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Insurrection: Sandstorm 12 Aralık 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Insurrection: Sandstorm, ölümcül göğüs göğüse dövüşe ve objektif çok oyunculu oynanışa dayanan takım tabanlı, taktik bir FPS’dir. Sandstorm, indie çıkışlı FPS Insurgency’nin devamı niteliğindedir ve her yönden yeniden doğuyor, geliştiriliyor, genişletiliyor ve genişletiliyor. Becerinin ödüllendirildiği ve takım çalışmasının savaşı kazandığı modern savaşın yoğunluğunu yaşayın. Ölümcül balistikler, hafif saldırı araçları, yıkıcı toplar ve korkuları türe geri getiren HDR ses ile sert bir dövüş tasvirine hazırlanın. Modern savaşa terörü getiren yoğun bir atmosfer. Orta Doğu’daki kurgusal çağdaş bir çatışmanın savaşın parçaladığı dövüş ortamlarında ilerlerken hızlı ve dikkatli hareket edin. Ölüm çabuk gelir, mühimmat dikkatle yönetilmeli ve zafere giden her adımda çevre taktiksel olarak kontrol edilmelidir. Insurrection: Refined and Expanded – Farklı kıyafetler ve üniformalar, aksesuarlar ve karakter sesleriyle veteriner hekimliğinizi göstermek için bir ayaklanma oyununda karakterinize ilk kez dokunun. Ekibinizle ateş desteğini koordine edin, araca monteli makineli tüfeklerle düşmanlara saldırın ve küçük yüksek hızlı yarışmalarda birbirinize karşı yarışın. Düşmanı alt etmek, kuşatmak ve alt etmek için yeni silahlar ve yükseltmeler kullanın. Insurgency’nin en atmosferik nişancı olarak tanınmasına devam eden Sandstorm, göğüs göğüse mücadelesini tamamen yeni bir gerçekçilik çağına götürmek için Unreal 4’e dayanıyor. Beceri ödüllendirilir ve hayatta kalmak son derece önemlidir. Her kurşunu hissedin ve her darbeden korkun.

ana Özellikler

 • Şimdi 5 milyon adet satılan bağımsız çıkışlı FPS Insurgency’nin devamı. Sandstorm her yönden yeniden doğar, gelişir, genişler ve büyür.
 • Dövüş gücünüzü göstermek için karakter ve silah özelleştirmesi.
 • Gerçekçi ekip çalışması için konumsal sesli sohbet ve sizi oyuna sokacak kalp atışlarını hızlandıran ortam sesi ile benzersiz ses tasarımı.
 • Köşelere bakın, taktiksel olarak kapıları kırın, ekibinizin ilerlemesini kapatmak için duman kullanın ve hava desteğini arayın.
 • 16 oyuncuya kadar oyun modlarında veya yapay zekaya karşı 8 oyuncuyla, şimdi makineli tüfekle takılan sürülebilir araçlarla kapsamlı haritalarda savaşın.
 • Eşleştirme, yayın kullanıcı arayüzü ve tekrarlar gibi rekabetçi çok oyunculu özellikler.

Insurgency: Sandstorm’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Insurgency: Sandstorm indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Insurgency.Sandstorm.v1.7.1.113066.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Insurgency: Sandstorm klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Önce sunucu klasörüne gidin ve InsurgencyServer.exe’yi başlatın. Ardından istemci klasörüne gidin ve Insurgency.exe’yi çalıştırın

Riot: Sandstorm ücretsiz indirme

Insurgency: Sandstorm Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4440 (3,10 GHz) / AMD FX-6300 (3,50 GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon HD 7970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 40 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin