Inner Voices Indir (Incl. DLC)


Doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak İç Sesler Bedava PC Oyunu İndir. İç Sesler 10 Mayıs 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

John Blake'in zihninde gizlenen seslere kulak verin – onu yalnızca sizin çıkarabileceğiniz bir tuzakta yaşayan… eziyetli adam. Maceranıza, ne olduğunu ve oraya nasıl geldiğinizi hatırlamadan, bilinmeyen bir yerde uyanarak başlıyorsunuz. Tek yoldaşınız, daha önce bilmediğiniz bir dünyada size rehberlik eden ve dahası geçmişinizi ortaya çıkarabilecek tek ana faktör olan gizemli bir sestir. İç Sesler, doğrusal olmayan bir hikayeye, yöntemsel olarak oluşturulmuş kullanıcı yoluna ve (fazlasıyla) en sevdiğiniz korku filminin atmosferine sahip bir macera oyunudur. John Blake'in geçmişi hakkında daha fazlasını öğrenmek için farklı mantık bulmacalarını çözmelisiniz ve anıları geri getirmenin tek yolu kafanızdaki bilinmeyen sesi takip etmektir. Sürekli olarak odaların rastgele labirentinden kaçmanın bir yolunu arayacaksınız, yeni sesler sizi rahatsız edecek ve kimin öleceğine… karar verecek olan siz olacaksınız.

İÇ SESLERLE İLGİLİ EŞSİZ NEDİR?

 • Sizi 5 farklı sona götürebilecek kıvrımlar ve seçimlerle dolu doğrusal olmayan hikaye.
 • Sürekli değişen rastgele labirent nedeniyle ilgi çekici, rahatsız edici oyun.
 • HP Lovecraft, EA Poe ve S. King'in çalışmalarından ilham alan benzersiz, karanlık atmosfer.
 • Atmosferik film müziği ve ses tasarımı sayesinde iklimsel bir deneyim.
 • Farklı zorluk derecelerinde bağımlılık yapan bulmacalar.

İç Sesler nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Inner Voices indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Inner Voices'a Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. İç Sesler klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İç Sesler Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile İç Sesler'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha iyisi
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD, 2,4 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 560TI veya AMD Radeon HD 7850
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin