Initial D: Mountain Vengeance Indir


İlk D: Mountain Vengeance Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. İlk D: Dağ İntikamı 24 Şubat 2004'te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Initial D: Mountain Vengeance, tarafından geliştirilen bir 3D sokak yarışı oyunudur. gölgelik ve tarafından yayınlandı ValueSoft için kişisel bilgisayar 24 Şubat 2004'te yalnızca Kuzey Amerika'da. manga ve anime serisi İlk DDağ İntikamı, her ikisi de olmayan tek kişi olmasıyla karakterize edilir.oyun makinesi Serideki oyun Japonya dışında piyasaya sürüldü ve serideki Japon olmayan bir stüdyo tarafından geliştirilen tek oyun olduğu için. Tokyopop anime dub'den çok sayıda öğe kullanır, örneğin: B. belirli karakterlerin adlarını değiştirmek ve dizinin temel Eurobeat müziğini rap ve hip-hop ile değiştirmek.

Initial D: Mountain Vengeance nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Initial D: Mountain Vengeance indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Initial.D.Mountain.Vengeance.zip” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Initial D: Mountain Vengeance klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İlk D: Dağ İntikamı Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Initial D: Mountain Vengeance ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: 98, ben, XP
  • İşlemci: Intel Pentium III 500MHz
  • Hafıza: 128MB RAM
  • Grafik: 64 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
  • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin