Infra Indir (Incl. Complete Edition)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Infra Free Download PC oyunu. Infra, 15 Ocak 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

INFRA sizi sıradan bir yapısal analistin yerine koyuyor – rutin yapısal hasarı araştırmakla görevlendirilmiş bir masa jokeyinden başka bir şey değil. Bununla birlikte, göreviniz hızla sıradan bir gezintiden geçmişin kökleşmiş planlarının neden olduğu bir hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Aletleriniz basit: boynunuzun etrafındaki kamera ve sanal bir moloz labirentinde gezinmek için zihin. Hikayenizi nasıl anlatacağınız sizin seçiminizdir. Görevinizi yapma yükümlülüğünüz olacak mı yoksa kendi hayatınızı sürdürmekten başka herhangi bir şeyi görmezden mi geleceksiniz? INFRA’yı silahsız bir bulmaca macerası olarak adlandırmayı seviyoruz. Büyük patlamalar ve güçlü silahlar yerine, inanılmaz derecede ayrıntılı bir dünyada bulmacalarda hayatta kalmak için kurnazlığınıza güvenin. Bir şehrin altyapısında seyahat ederken, eylemlerinizin ve yakın gözlemlerinizin nihayetinde başkalarının hayatta kalıp kalamayacağını belirlediğini göreceksiniz. Yükseltmelere takıntılı bir toplum felaket getirdi ve onu geri yüklemek sizin göreviniz.

Infra’yı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Infra’yı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “INFRA’ya Çıkart – Complete Edition.zip” e tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Infra klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Infra ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Infra Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 512 MB bellek veya daha fazlası. Shader Model 2 için destek gerektirir.
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 18 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Kullanılabilir Bellek ve Model ve Doku Kalitesi ayarları 32 bit sistemlerde veya 4 GB veya daha az belleğe sahip sistemlerde Düşük olarak ayarlanmış.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.