Infliction Indir (v2.6)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Infliction Free Download PC oyunu. Infliction 18 Ekim 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

Infliction, normal görünümlü bir banliyö evinde gizlenebilecek karanlığın korkunç bir keşfi olan interaktif bir kabustur. Bir zamanlar mutlu olan bir ailenin kalıntıları arasında dolaşın, mektupları ve günlükleri okuyun, sesli mesajları dinleyin ve sizi buraya getiren korkunç olayları anlamanıza yardımcı olacak ipuçlarını bir araya getirin. Ancak, yalnız değilsiniz. Bu evde başka bir şey kaldı, sonsuz bir keder ve öfke varlığı. Siz ipuçlarını ararken, size gazabını getirme şansını beklerken sizi kovalayacak. Kefareti bulacak kadar uzun süre hayatta kalabilir misin?

-Yalnız değilsin

Sorunlu bir AI düşmanı sizi kovalayacak ve gerçekten yakalanmak istemiyorsunuz. Saklanacak mısın yoksa karşı koymanın bir yolunu mu bulacaksın?
-Uygun gerçeklik

Daha derine indikçe kırılan ve bükülen gerçekçi, etkileşimli bir banliyö evini keşfedin.
-Bir parça

Sizi buraya getiren korkunç olayları anlamak için mektupları okuyun, günlükleri bulun ve parçalanmış bir ailenin değerli hatıralarını inceleyin.
– Neredeyse çok gerçek

Hikaye gerçek hayattaki bir aile içi trajediye, hepimizin bildiği korku ve acılara dayanıyor: kırık kalpler, ihanete uğramış güven, keder ve kayıp.
-Işık ve karanlık

Unreal'in gücü, sizi şaşırtabilecek veya karanlığa sürükleyebilecek dinamik ışıklar ve gölgelerle fotogerçekçi bir ortam yaratır.
-Görevinizi seçin

Standart zorluk seviyesi bazen sizi doğru yöne yönlendirir, ancak zor modda yalnızsınız.

İhlal'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Infliction'ı indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Infliction.v2.6.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Infliction klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

İhlal ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Infliction Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit, Windows 7 ve üstü
 • İşlemci: Intel® i5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6200 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Ekleme, minimum sistem gereksinimleri kullanılarak en düşük ayarlarda kabul edilebilir bir kare hızında yapılır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin