Indoorlands Indir (v0.6.5f4)

Indoorlands Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Indoorlands 14 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Kendi kapalı eğlence parkınızı kurun, yönetin ve kendi kontrol edebileceğiniz, ayrı ayrı tasarlanmış salonlar ve oyuncaklarla ziyaretçilerinizi ikna edin. Ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını aşmayı başarabilir misiniz? Patron sizsiniz: Bırakın yaratıcılığınızı özgür bırakın ve misafirlerinizin kendilerini tamamen başka bir dünyaya kaptırmalarını sağlayan kendi özel parkınızı yönetin. Kendi parkınızı inşa edin, genişletin ve yönetin. Meydan okumayı kabul edin ve kademeli olarak farklı türdeki salonların, arabaların, dekorasyonların ve mağazaların kilidini açın. Binalarınızı yükseltin, bireysel avantajları seçin ve ziyaretçilerinizin nihai olarak memnun kalması için fiyat / kaliteyi ayarlayın. Çeşitli konular arasından seçim yapabilir ve bunları özgürce birleştirebilirsiniz – yaratıcılığınızın sınırı yoktur. Parkınızı parça parça tasarlayın: Indoorlands sizi bir tasarımcıya dönüştürüyor! Indoorlands’de sürüşleriniz odak noktasıdır. Bunları tek tek kontrol edip boyayabileceğiniz gibi, kendi sürüş programlarınızı da kaydedip kaydedebilirsiniz. Çeşitli sürüş programlarınızdan seçim yapın ve otomatik olarak oynamalarına izin verin. Dünyaya mükemmel bir kapalı park vizyonunuzu gösterin. Indoorlands, her oyuncuya benzersiz bir park oluşturma fırsatı sunar. Sürüş salonlarınızı ve dekorasyon salonlarınızı yerleştirin ve süsleyin. Sürüşlerinizi tasarlayın ve nefes kesici seyahat programları oluşturun. Farklı mağaza ve restoranlar arasından seçim yapın, ziyaretçilerinizi mutlu edin ve en başarılı park işletmecisi olun. İster en sevdiğiniz park gezilerini yeniden yaratın, ister sürüşlerinizi tasarlarken gerçek dünyayı kapının önünde bırakın … – karar sizin!

Indoorlands nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Indoorlands indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Indoorlands” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Indoorlands klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Kapalı Alanlar Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla Indoorlands Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1+) / 8.1 / 10 64bit
 • İşlemci: 64 bit işlemci
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 3.0 özelliklerine sahip özel grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 2000 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin