INCISION Indir (v0.4.1)


INCISION Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC Oyunu Ücretsiz İndirin. KESİN 16 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

INCISION, Doom, Quake, Blood, Shadow Warrior gibi birinci şahıs nişancı türünün vaftiz babalarından ilham alan, geçmişten gelen şiddetli, hızlı tempolu, affetmeyen bir patlamadır. INCISION, oyuncusundan beceri ve odaklanma talep eden bir deneyim sunuyor ve onları şehri kırmızıya çevirecek yoğun bir katliamla ödüllendiriyor. İşiniz kolay. Büyümenin yayılmasını durdurmak için her şeyi kesin, vurun, yakın ve yok edin. Merhamet zayıflıktır. Tereddüt ölümdür. INCISION, zorluğuna rağmen affetmeyecek şekilde tasarlanmıştır, ancak oyuncu tehlike karşısında asla zayıf hissetmeyecektir. Cephaneliğiniz çeşitli, güçlü, gürültülü ve düşmanları önce size yapmadıkları sürece kolayca yapışkan kırmızı su birikintilerine çevirecek. Hareket hızlı ve duyarlıdır; Hikaye asla oyunun önüne geçmiyor. Hepsi güçlü alternatif ateş modlarına sahip sekiz toplu katliam silahı. Tüfeğinizden seken yangın bombalarıyla bir yaylım ateşleyin. Düşmanlarınızı kırmızı sise dönüştürmek için ağır makineli tüfeğinizden el bombaları atın. Hasarını en üst düzeye çıkarmak için güvenilir tabancanızla numaralar yapın. Dört yanıcı füzeden oluşan bir salvo ateşleyin ve en zorlu düşmanın bile önünüzde küle dönüşmesini izleyin. Uzun menzilli biçme silahı veya yakın mesafede daire testere işlevi gören bir testere mızrağıyla çılgına dönün. INCISION, Frédérick Chicoine “iNi” tarafından bir film müziği içerir; Damarlarınızı adrenalinle patlatacak atmosferik korku atmosferi ve kargaşaya neden olan metallerle dolu bir albüm.

INCISION nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. INCISION'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “INCISION'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. INCISION klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

KESİK Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile INCISION ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: SSE2 komut seti destekli X64 mimarisi
  • Grafik: DX10, DX11 ve DX12 özellikli GPU'lar

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin