In Verbis Virtus Indir (v1.0.2407)

Doğrudan bağlantıda Verbis Virtus Free Download PC oyununa önceden yüklenmiştir. Verbis Virtus’ta 3 Nisan 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

Büyü yapmak için gerçek sesinizi kullanın Verbis Virtus’ta, benzeri olmayan bir fantastik macera. Kadim bir güç arayışında bir büyücü rolünü üstlenin. Kayıp bir tapınağı keşfedin ve tarif edilemez güzellik ve dehşetle dolu unutulmuş odalardan geçin. Tapınağın bulmacalarını çözmek ve derinliklerinde gizlenen canavarlarla savaşmak için büyülerin kilidini açın ve kullanın. Unreal Engine üzerine kurulu, nefes kesici dünyasında kendinizi kaybedin. Verbis Virtus’ta, muhtemelen tüm yıl boyunca oynayacağınız en eşsiz ve bağımlılık yapan oyun.

Ana Özellikler

 • Tanrıların dili olan Maha’ki’de kendi sesinizle sihir yapın.
 • Her biri kendi amacına ve gücüne sahip birden fazla büyüyü keşfedin ve öğrenin.
 • Zorlu bulmacaları çözün, tuzaklardan kaçın ve canavarlarla sihirle savaşın.
 • Kayıp bir tapınağı keşfedin ve gizemli geçmişinin yanı sıra kendinizinkinin de sırlarını keşfedin.
 • Unreal Engine ile nefes kesici grafikleri deneyimleyin.

Verbis Virtus nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. In Verbis Virtus indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract in Verbis Virtus” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. In Verbis Virtus klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Verbis Virtus Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile In Verbis Virtus Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP SP3 / Vista / 7/8
 • İşlemci: 2.0+ GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Radeon HD2000 serisi veya üzeri, Geforce 8000 serisi veya üzeri, en az 256 MB ayrılmış bellek
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Mikrofon gerektirir (dizüstü bilgisayardaki yerleşik mikrofonlar en iyi performansı garanti etmez)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin