In Silence Indir (v0.61 & Multiplayer)

Doğrudan bağlantıyla Silence Free Download PC Game’de önceden yüklenmiştir. In Silence 16 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

In Silence, farklı bir çevrimiçi korku deneyimi sunmak için geliştiriliyor. Aşırı duyarlı duyularınızı kullanarak hayatta kalanları tırmıklayabilir veya kendiniz bir hayatta kalan olarak oynayabilir, yakındaki sesli sohbeti kullanabilir ve tırmıktan kaçmak veya savaşmak için diğer hayatta kalanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Kör bir canavar … tırmık! Rake’in vizyonu sese bağlıdır. Ne kadar az gürültü varsa, o kadar az tırmık görebilir. Rake, uzun mesafelerde en ufak bir sesi duyabilir ve inanılmaz bir hızda çalışır. Bunun gibi özelliklerle, tırmığın doğru ellerde ne işe yaradığını tahmin etmek zor değil. Shh … sakin ol! Bir canavarla yüz yüze karşılaşmaktan kalp atışı uzakta olabilirsiniz çünkü bir adım attınız, üzerine bastığınız bir oyuncak veya kırdığınız bir vazo … Ama tüm zaman boyunca planınız mıydı? Rake’in dikkatini dağıtmak ve bölgeden kaçmak için televizyon veya radyo gibi nesneler tarafından yapılan sesleri kullanabilir veya bunun yerine bir tuzak kurabilirsiniz. Kaçış veya Avlanma! Hayatta kalan biri olarak iki seçeneğiniz var. Ya bir arabayı tamir edip onunla çıkarak kaçmaya çalışın ya da gizli bir cephanelik açıp canavarı avlayın. Neredeyim? Oynadığınız her maç farklı olacak. Yararları, kaybolma noktaları, rolleri ve öğelerin yerleşimi rastgele belirlenir. Her zaman rahatsız hissedeceksiniz çünkü oyunun nasıl oynanacağını tahmin etmenin bir yolu yok.

ana Özellikler

 • Tek oyuncu
  Rake’i kendiniz yenmeye çalışın!
 • Kabus modu
  Haritaya yayılmış öğelerin sayısı, ihtiyacınız olacak öğelerin sayısı ile aynıdır. Bir arabada 3 tekerlek eksikse, haritada yalnızca 3 tekerlek vardır.
 • Ayrıcalıklar
  16 farklı avantajı ile her biri farklı durumlarda ve oyunlarda kullanışlıdır. Ayrıcalıklar, hayatta kalanların her birine farklı roller atamaya yardımcı olur, örneğin: B. Müthiş bir avcı veya harika bir tamirci olun.
 • Proximity Sesli Sohbet
  Diğer oyuncuların size olan yakınlıklarına göre seslerini duyabilirsiniz. Ama unutma, Rake senin seslerini de duyabilecek.
 • El feneri ve Flashbang
  Tırmığı etkisiz hale getirmek için gelişmiş bir el feneri kullanacaksınız. Flaş patlaması efektiyle, bu el feneri tırmığı durdurabilir, aynı zamanda arkadaşlarınızı kör edebilir. Tırmık tarafından yakalanırsanız veya arkadaşınız yakalanırsa, flashbang ile sersemletebilir ve tırmıktan kaçabilirsiniz. Flashbang’ı kullanmak için el fenerinizin yeterli güce sahip olduğundan emin olmanız gerekir.
 • Cephanelik
  Oyun sırasında, hayatta kalanlar, tırmıkla savaşmalarına yardımcı olacak silahlar satın almak için gizli bir cephane bulabilir ve açabilir. Cephaneliğin açılması Rake’i biraz üzebilir …
 • Kızgın canavar
  Cephanelik veya kaçış kapıları açıldığında, Rake sinirlenir. Bu aşamada tırmık koşarken hayatta kalanları öldürebilir.
 • Fare gibi oynayın
  Hayatta kalan biri olarak ölürseniz, bir fare olarak yeniden görüneceksiniz, ancak aşağıdaki gibi şeyler yaparak arkadaşlarınızın kaçmasına yardımcı olabilirsiniz: Diğer oyuncuların kullanabileceği veya canavarı oyalayabileceği öğeleri bulun.

Sessizce indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. In Silence’ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract In.Silence.v0.61.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. In Silence klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: Adınızı değiştirmek için oyun klasöründe account_name.txt dosyasını bulun ve dosyayı açın. ‘Chronos’u istediğiniz adla değiştirin ve dosyayı kaydedin.

Sessizlikte ücretsiz indirme

In Silence Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7-64 bit
 • İşlemci: Intel i5 veya AMD eşdeğeri (AMD FX 8500+ serisi)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB video RAM
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.