Imscared Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Imscared Free Download PC oyunu. Imscared 31 Ocak 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Imscared, oyuncuyu kahramanlık yapan ve onları gerçeküstü bir birinci şahıs deneyimine kaptıran bir metahorror oyunudur. Anahtarları bulun, kapıları açın ve bu kabusa giden çıkışı arayın. Ama seni olabildiğince sık kandırmaya çalışacağını bilmeni sağlamalıyım. Metahorror deneyimine hoş geldiniz, konaklamanızın keyfini çıkarın! Oyuna ilk kez başladığınızda lütfen açıklamayı dikkatlice okuyunuz. Bunu yapmak gerçekten önemli.

Imscared’i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Imscared indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Imscared” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Imscared klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Imscared ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Imscared Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: 128 MB
  • Depo: 30 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin