Imperium Romanum Gold Edition Indir (v1.04.147)

Imperium Romanum Gold Edition Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Imperium Romanum Gold Edition 30 Ekim 2008’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Şehir kurma strateji oyunu Imperium Romanum, eski Roma İmparatorluğu’nda geçiyor. Bir Roma eyaletinin valisi olarak, iyi organize edilmiş, müreffeh ve baskın bir yerleşim inşa etmek için bir strateji geliştiriyorsunuz. Servetiniz tamamen sizin elinizde. Imperium Romanum, ayrıntılara gösterilen inanılmaz özen ile karakterize edilir ve grafik motorunun tamamen elden geçirilmesi ve dünyaca ünlü Circus Maximus veya Gladiator okulları gibi birçok otantik tarihi bina gibi oynanışı iyileştiren çok sayıda yeni özellikle doludur. Emperor Expansion Pack, sizi soğuk Britanya’dan ve Germania’nın vahşi ormanlarından Kleopatra’nın Mısır’ının bereketli Nil Deltası’na kadar eski tarih boyunca bir yolculuğa çıkarıyor. Aquae Sulis (Kötü), Hadrian Duvarı, Massilia veya Treverorum gibi tarihi konumlara sahip 19 zorlu, yeni senaryo, başarılı olmak için tüm kapsamlı ekonomik ve stratejik liderlik becerilerinizi gerektirir. Yetkinliğinizin yanı sıra din ve Jüpiter veya Venüs gibi Roma tanrılarıyla da ilgilenmeniz, Roma valisi olarak görevinizi yerine getirmede önemli bir rol oynayacaktır. Tanrıların lütfunu kazanmayı ve imparatorluğu başarıyla yönetmeyi başarabilecek misin?

Imperium Romanum Gold Edition Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Imperium Romanum Gold Edition indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Imperium Romanum Gold Edition”a tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Imperium Romanum Gold Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Imperium Romanum Gold Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Imperium Romanum Gold Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • Desteklenen işletim sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: en az 1,6 GHz
 • Depolamak: 512 MB RAM
 • DirectX sürümü: Directx 9
 • Grafik kartı: 128 MB VRAM ile DirectX 9 uyumlu
 • Hard disk alanı: 2 GB ücretsiz HD depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin