IFO Indir (v2022.09.08)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş IFO Ücretsiz İndir PC Oyunu. IFO, 19 Mayıs 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

IFO, uzayda sürüklenen gizemli bir uzaylı video oyun konsolunda keşfedilen 9 yapboz oyunu serisi olan CosmOS 9 Bundle'ın bir parçasıdır. IFO, uzaylı bir uzay aracının ana işlevlerinin bir simülasyonu gibi görünüyor. Kullanılabilirliğini bozmamak için, oyunun dilini ve sunumunu değiştirmeden kamuoyuyla paylaşmaya karar verdik, böylece kullanıcılar bu uzay gemilerini gerçekten nasıl kontrol edeceklerini öğrenebilecekler. Gizemli uzay gemisinin kontrollerini araştırın, deneyin ve kontrol edin. Farklı bölümlerin kurallarını ve hedeflerini gözlemleyin, hipotez kurun ve öğrenin. Anlayışınızı kanıtlayın ve size emanet edilen görevi tamamlayın.

IFO nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. IFO'nun indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “IFO'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. IFO klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz IFO İndirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz IFO indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Phenom ii X2
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: Nvidia 8800 GT, AMD 5670
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin