Icewind Dale 2 Complete Indir (GOG)


Oyun hakkında

Medeni alemlerin en büyük korkusu gerçek oldu. Goblinoidler, On Şehir'i kendileri için talep etmek için dışlanmışlardan ve uyumsuzlardan oluşan bir ordu kurdu. Worgs'taki devasa Ork ve Goblin sürüleri Targos şehrini istila etmeye çalışıyor ve bu daha başlangıç! On Şehrin savunmasında aşılmaz zorluklarla yüzleşmek isteyen herkese bir çağrı. Silah çağrısına kulak verecek ve dünyanın omurgasına yönelik en büyük tehditle yüzleşecek misiniz? Orijinal Icewind Dale II ve Adventure Pack'i içerir. Hem kurnazlığınızı hem de taktik zekanızı test edecek ilginç bir hikaye ve iyi düşünülmüş görevler Kılıçlardan tılsımlara kadar her biri kendi ayrıntılı açıklamasına sahip öğeler.

Icewind Dale 2 Complete nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Icewind Dale 2 Complete indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Icewind Dale 2 Complete'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Icewind Dale 2 Complete klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Icewind Dale 2 Tam Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Icewind Dale 2 Komple Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • Windows 7
  • 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • DirectX 9.0c ile uyumlu 3D grafik kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin