I Was A Teenage Exocolonist Indir


Ben genç bir dış kolonisttim. Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. I Was A Teenage Exocolonist 25 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

İnsanlığın ilk güneş dışı uzay kolonisinde büyümek, yeni bir merak, tehlike ve güzellik dünyasında gezinmek demektir. Vahşi doğayı keşfedin, çalışın, aşık olun, garip yaratıkları keşfedin ve eylemlerinizin sonuçlarıyla yüzleşin. Kararlarınız, arkadaşlarınızın hayatlarını ve koloninin kaderini doğrudan etkiler. Ne tür bir dünyanın şekillenmesine yardım edeceksin? Zevk için hayatta kalacak mısın? Bunu neden daha önce yaptığını hatırlıyorsun? Önünüzde tüm hayatınız var. Onları okulda okuyarak mı yoksa kendinizi bu yeni dünyanın büyüleyici flora ve faunasına kaptırarak mı geçireceksiniz? Uzay çağı teknolojisini benimseyecek misin yoksa doğayla uyum içinde mi yaşayacaksın? Devasa canavarlarla savaşacak mısın yoksa gelecek nesilleri besleyecek misin? Vertumna dünyası, keşfetmeniz için parlak su renkleriyle işleniyor. Öğrendiğiniz ve deneyimlediğiniz her şey sizi ve koloninizi daha güçlü yapacak. Gelişecek ve hatalar yapacaksınız. Bu belirleyici anlar – anılarınız, kararlarınız ve arkadaşlıklarınız – yanınızda taşıdığınız ticaret kartları haline gelir. Her sezon Vertumna’ya yeni engeller getiriyor. Deneyiminizle kazandığınız savaş kartları, ister ilişkilerde ustalaşmak, yeni beceriler öğrenmek, gezegeni keşfetmek veya hayatta kalmak olsun, bu zorlukları tamamlamanın yeni yollarını sunar. Her karar önemlidir, bu hayatta ve bir sonrakinde. Kozmos inanılmaz gizemlerle dolu ve geçmiş yaşamlarınızı hatırlama yeteneğiniz de onlardan biri. Hikayenizde onlarca farklı son var. Hem koloninizi hem de gezegeni kurtarmak için kaç can gerekir? Yeniden uyanmaya hazır mısın?

Özellikler:

 • 800’den fazla hikaye olayını keşfetmek için geçmiş yaşam anılarını kullanın.
 • Yabancı bir gezegende büyürken 250’den fazla savaş haritasını keşfedin.
 • Matematik testinizi geçmek veya çılgın bir patlama balonundan kaçmak için zorlu maçlarda en iyi elinizi oynayın.
 • Arkadaş edin, ailenle kavga et, flört et, aşık ol ve koloniyi kurtar.
 • Her ay yaptığınız seçimlere göre tamamen farklı 29 son.
 • Aşağıdakiler gibi 25 koloni işi arasından seçim yapın: B. Depo memuru olarak dolaşmak veya vadiyi ölçmek.
 • Cesaret, dayanıklılık, organizasyon ve empati dahil olmak üzere 15 beceride büyüyün.
 • Yavru köpekler, uzaylılar, ateşli politikacılar ve soğukkanlı katiller dahil olmak üzere çıkabileceğiniz 10 karakterle tanışın.

Nasıl indirilir ve kurulur I Was A Teenage Exocolonist

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. I Was A Teenage Exocolonist indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to I Was A Teenage Exocolonist” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. I Was A Teenage Exocolonist klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ben genç bir dış kolonisttim ücretsiz indir.

I Was A Teenage Exocolonist’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1+), Windows 10 ve Windows 11
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği ile x86, x64 mimarisi.
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DX10, DX11, DX12 özellikli.
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin